DUYURULAR
2022 Yılı Birim Faaliyet Raporu Hazırlık Çalışmaları
27.12.2022

* Birim Faaliyet Raporu hazırlayacak birimlere ilişkin Üst yazıya ulaşmak için tıklayınız.

*Birim Faaliyet Raporu hazırlayacak birimler için hazırlanan "2022 Yılı Birim Faaliyet Raporu Hazırlama Rehberi"ne ulaşmak için tıklayınız.

* 04.01.2023 tarihli "Birim Faaliyet Raporu Hazırlama ve Dikkat Edilecek Hususlar Toplantısı"nın toplantı kaydı linkine ulaşmak için tıklayınız. 

 

NOT:

1. İdare Faaliyet Raporunda kullanılmak üzere biriminze tanımlı tablo  girişleri vys.yildiz.edu.tr  adresi "Faaliyet Raporları" sekmesinden üzerinden yapılacak olup, sistemde biriminize tanımlı tablo yok ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

2. Birim Faaliyet Raporlarınız EBYS üzerinden yazı ile hem Strateji Geliştirme Daire Başkanlığına hem de Kalite Koordinatörlüğüne iletilecektir.

3. "Birim Faaliyet Raporları Bilgilendirme ve Dikkat Edilecek Hususlar" hakkında 04.01.2023 tarihinde çevrimiçi toplantı düzenlenecek olup, bilgileri tarafınıza VYS üzerinden elektronik posta ile iletilecektir.

 

Emekleriniz için teşekkür ederiz.

 

**Konu hakkında bilgi almak için Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Stratejik Planlama Şube Müdürlüğü ve Kalite Koordinatörlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

 

>> Tüm Duyurular